W siatkę grać każdy może…

siata

Nasza aktywna wuefistka - Pani Kasia Tałaj poinformowała nas o wspaniałej akcji propagującej zdrowy i sportowy styl życia. Oto doszło do towarzyskiego turnieju w piłce siatkowej zorganizowanego przez Panią Tałaj oraz Gimnazjum nr 9 przy współpracy z ZSZ 1 w Elblągu.

W zaciekłych, ale i nadzwyczaj sympatycznych rozgrywkach wzięli udział nasi gimnazjaliści a także uczniowie z ZSZ 1, Gimnazjum nr 3 oraz Gimnazjum nr 6.

Młodzi sportowcy z wielkim zaangażowaniem walczyli o pierwsze miejsca, pokazując nie tylko umiejętności gry, ale także: koleżeństwo, honor i szacunek do przeciwnika. Wszyscy byli świetni, dobrze przygotowani, ambitni, pełni pasji. Z uśmiechem przyjęli werdykt. I tak: pierwsze miejsce uzyskali uczniowie z Gimnazjum nr 3, II miejsce – siatkarze z Gimnazjum nr 6, III miejsce – zawodnicy z Gimnazjum nr 9 . Miejsce czwarte przypadło kolejnemu zespołowi z naszej szkoły, miejsce piąte uczniom z ZSZ 1, zaś szóste miejsce drugiemu zespołowi z Gimnazjum nr 3. Tak naprawdę nie o trofea jednak chodzi, ale o to, że wszyscy dobrze się bawili, mieli okazję poznać się i w aktywny, pożyteczny sposób miło spędzić czas. Potwierdziło  się zatem, iż „pasja czyni nas wyjątkowymi".

K.T.
M.M.G.
M.D.