Światowid dla Ukrainy

cse

cse - cse

W odpowiedzi na aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie oraz coraz liczniejszą grupą Ukrainek i Ukraińców w Elblągu, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu kontynuuje akcję „Światowid dla Ukrainy”. W ofercie przygotowaliśmy m.in. kafejkę internetową (możliwość skorzystania z internetu, możliwość korzystania z kserokopiarki i skanera), salę zabaw, zajęcia animacyjne, warsztaty DIY (do it yourself).

Symboli wspierających ukraińską walkę o niepodległość w naszym mieście i regionie nie brakuje. Cała Polska przyłącza się do pomocy naszym sąsiadom. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu także jest solidarne z narodem ukraińskim. Wiemy, że sytuacja jest bardzo dynamiczna i ciężko przewidzieć co się zmieni. Jednakże nie pozostajemy obojętni wobec inwazji na niepodległe państwo ukraińskie - przygotowaliśmy propozycje spędzenia wolnego czasu dla uchodźców przebywających w Elblągu - by choć na chwilę zapomnieli o dramacie, jaki ma miejsce w ich kraju. Spotkajmy się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

14.04.2022; program:

16.00-18.00        Kafejka internetowa;
16.00-18.00        Kącik zabaw dla najmłodszych;
16.00-17.00        Warsztaty plastyczne DYI;

Data i miejsce: 14.04.2022 | Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Galeria Nobilis |
Kontakt: tel. (55) 611 20 59/68, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.