Światowid dla Ukrainy!

dla Ukrainy

dla Ukrainy - dla Ukrainy

W odpowiedzi na aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie oraz coraz liczniejszą grupą Ukrainek i Ukraińców w Elblągu, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu kontynuuje akcję „Światowid dla Ukrainy”. W ofercie przygotowaliśmy m.in. kafejkę internetową, salę zabaw, seanse filmowe dla dzieci z dubbingiem ukraińskim w Kinie Światowid oraz zajęcia animacyjne. Zapraszamy!

Symboli wspierających ukraińską walkę o niepodległość w naszym mieście i regionie nie brakuje. Cała Polska przyłącza się do pomocy naszym sąsiadom. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu także jest solidarne z narodem ukraińskim. Wiemy, że sytuacja jest bardzo dynamiczna i ciężko przewidzieć co się zmieni. Jednakże nie pozostajemy obojętni wobec inwazji na niepodległe państwo ukraińskie - przygotowaliśmy propozycje spędzenia wolnego czasu dla uchodźców przebywających w Elblągu - by choć na chwilę zapomnieli o dramacie, jaki ma miejsce w ich kraju.

Spotkajmy się w każdy czwartek w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

▪ 10:00 -13:00 kafejka internetowa i sala zabaw
▪ 10:30 - 12:00 film animowany pt. "Tom & Jerry" (2021 rok animacja / komedia / przygodowy) z ukraińskim dubbingiem
▪ 12:00 -13:00 nauka języka polskiego dla dzieci i dorosłych z elementami integracji, zabaw i gier (Instytut Pedagogiczno-Językowy Akademii Nauk Stosowanych)
 
Więcej informacji
tel. (55) 611 20 59/68,
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy osoby, które znają język ukraiński i chciałyby nam pomóc w organizacji zajęć