Jolanta Bulak i Alicja Tomczyk o ziołach

Jolanta Bulak i Alicja Tomczyk o ziołach

Jolanta Bulak i Alicja Tomczyk o ziołach - Jolanta Bulak i Alicja Tomczyk o ziołach
W czwartek 18 sierpnia zapraszamy na spotkanie z Jolantą Bulak i Alicją Tomczyk w ramach wakacyjnego cyklu „Zielone lato w bibliotece” poświęcone roślinności Żuław i aromaterapii. Wstęp wolny.
W pierwszej części spotkania Jolanta Bulak z Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana” opowie o roślinności i ziołach na Żuławach, a w drugiej części Alicja Tomczyk o tym, jak zapachy mogą wpływać na nastrój człowieka i ziołach wykorzystywanych w aromaterapii. Gościnnie z krótkim recitalem fortepianowym wystąpi też młody Kanadyjczyk Amadeusz Kazubowski-Hudson. Tradycyjnie serwowane będą herbatki ziołowe. Zapraszamy!

„Zielone lato w bibliotece” to propozycja cyklu spotkań dla seniorów, które w okresie wakacyjnym w każdy czwartek (od godz. 11.00) odbywają się na bibliotecznym dziedzińcu przy ul. św. Ducha 3-7 (w razie niepogody w Dziale Zbiorów Audiowizualnych).

Jednocześnie informujemy, że w każdy czwartek w godzinach od 11.00 do 14.00 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Biblioteki Elbląskiej dyżur pełni członek Elbląskiej Rady Seniorów (dyżurny numer telefonu:  55 625 60 20).   

Więcej informacji:   
Dział Zbiorów Audiowizualnych   
tel. (55) 6256019/20   
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.