Zielone lato w bibliotece: Zioła po chemioterapii – spotkanie z Anną Izdebską

na dziedzińcu

na dziedzińcu - na dziedzińcu


W czwartek 11 sierpnia o godz. 11.00 w ramach cyklu "Zielone lato w bibliotece" odbędzie sie spotkanie z Anną Izdebską na temat ziołowej kuracji po chemioterapii. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Ponadto będzie można dowiedzieć się, jak przygotować np. nalewkę bursztynową, ocet jabłkowy, czy śliwkowe powidła. Spotkanie zostanie wzbogacone prezentacją poezji Artura Miścickiego inspirowanej Żuławami.
 
„Zielone lato w bibliotece” to propozycja cyklu spotkań dla seniorów, które w okresie wakacyjnym w każdy czwartek (od godz. 11.00) odbywają się na bibliotecznym dziedzińcu przy ul. św. Ducha 3-7 (w razie niepogody w Dziale Zbiorów Audiowizualnych). Tradycyjnie, na każdym spotkaniu częstujemy ziołowymi herbatkami.

 

Jednocześnie informujemy, że w każdy czwartek w godzinach od 11.00 do 14.00 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Biblioteki Elbląskiej dyżur pełni członek Elbląskiej Rady Seniorów (dyżurny numer telefonu: 55 625 60 20).


Więcej informacji:
Dział Zbiorów Audiowizualnych
tel. (55) 6256019/20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.