Energetyczne koktajle

zielone lato

zielone lato - zielone lato


Gośćmi najbliższego spotkania w ramach letniego cyklu „Zielone lato w bibliotece” (21 lipca, godz. 11.00) będą Anna i Ahmed Alalawi – dowiemy się m.in., jak przyrządzić zielony energetyczny koktajl. Wstęp wolny.

„Zielone lato w bibliotece” to propozycja cyklu spotkań dla seniorów, które w okresie wakacyjnym w każdy czwartek (od godz. 11.00) odbywają się na bibliotecznym dziedzińcu przy ul. św. Ducha 3-7 (w razie niepogody w Dziale Zbiorów Audiowizualnych). W czwartek 21 lipca Anna i Ahmed Alalawi opowiedzą o właściwościach zielonej herbaty, Indiach i tamtejszym rytuale parzenia herbaty. Ponadto przyrządzimy zdrowe koktajle z wykorzystaniem m.in.: jabłek, cytryny, selera, mięty, ogórków, nasion kminku, kolendry, kopru, cynamonu itp. Można zabrać ze sobą blender!

Jednocześnie informujemy, że w każdy czwartek w godzinach od 11.00 do 14.00 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Biblioteki Elbląskiej dyżur pełni członek Elbląskiej Rady Seniorów (dyżurny numer telefonu:  55 625 60 20).  

   
Więcej informacji:  
Dział Zbiorów Audiowizualnych  
tel. (55) 6256019/20  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.