Jest staż – czy grasz?

gra o staż

gra o staż - gra o staż


Ruszył drugi etap "Gry o wakacyjny staż 2016".  Młodzi elblążanie mogą aplikować maksymalnie na 5 z 28 zróżnicowanych stanowisk oferowanych przez 17 przedsiębiorców. Rekrutacja kandydatów, zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie, potrwa do 3.06.2016 r.

"Gra o wakacyjny staż" to przedsięwzięcie organizowane przez Elbląską Izbę Gospodarczą Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, w partnerstwie Elbląskiej Rady Klastów. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Elbląg – Pan Witold Wróblewski. Celem projektu jest przede wszystkim umożliwienie młodym osobom w wieku 18-30 lat zdobycia doświadczenia zawodowego, ułatwiającego podjęcie pierwszej pracy.

W pierwszej edycji programu (2014) opublikowano 24 oferty, a 11 osób odbyło płatny staż. W kolejnym roku przedsięwzięcie to spotkało się z jeszcze większym zainteresowaniem – zaproponowano aż 72 staże, natomiast 24 osoby zostały zaproszone do współpracy przez elbląskie firmy. Dzięki „Grze o wakacyjny staż”, część stażystów znalazła stałe zatrudnienie.

Tegoroczna edycja to 28 ofert płatnych staży, które zostaną zrealizowane w okresie od lipca do września 2016 r. Pierwszy etap rekrutacji polega na przesyłaniu zgłoszeń aplikacyjnych – trwa on do 3.06.2016 r. Następnie kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne (06 czerwca – 14 czerwca 2015r.). Lista laureatów zostanie opublikowana 17 czerwca. Osoby zaproszone do współpracy odbędą minimum jeden miesiąc stażu. Otrzymają również wynagrodzenie  w kwocie nie mniejszej niż 1.100zł brutto (za jeden miesiąc).

Formularz aplikacyjny wraz z listą staży znajduje się pod adresem: https://gows2016.webankieta.pl

Więcej informacji: http://www.eig.elblag.pl/projekty/11-gra-o-wakacyjny-staz-2016r-informacje

Zapraszamy do kontaktu:
Koordynator „Gry o wakacyjny staż 2016”
Olaf Baranowski
tel. 603 333 200
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program objął honorowym patronatem Witold Wróblewski prezydent Elbląga