Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu
Inspektor Krzysztof Konert pokieruje Komendą Miejską Policji w Elblągu. W uroczystej zbiórce z okazji objęcia obowiązków na stanowisku Komendanta wziął dziś udział Prezydent Witold Wróblewski.
- „Serdecznie gratuluję Panu objęcia stanowiska Komendanta Miejskiego Policji
w Elblągu. Przed Panem odpowiedzialne zadanie pokierowania Komendą, utrzymanie wysokich standardów jej funkcjonowania i budowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród mieszkańców naszego miasta. Mam nadzieję, że zadania, przed którymi Pan właśnie staje będą wyzwaniem oraz źródłem satysfakcji i spełnienia. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że władze samorządowe będą nadal aktywnie wspierały działania elbląskiej Policji w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta. Życzę Panu pomyślności w trakcie służby oraz w życiu osobistym” – podkreślał podczas dzisiejszego spotkania Prezydent.
Inspektor Krzysztof Konert w ostatnich latach był szefem policji w Iławie. Wcześniej pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim , zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu, czy komendanta komisariatu w Pasłęku. Doskonale zna więc problemy elbląskiej Policji

- „W tej jednostce pracowałem 15 lat, więc bardzo się ucieszyłem z tej propozycji. Znam tą jednostkę, znam ludzi. Myślę, że będzie nam się fajnie współpracowało dla dobra naszym mieszkańców ” – mówił Inspektor Krzysztof Konert.
Nowy Komendant stawia sobie trzy główne cele w swojej pracy. Są to: utrzymanie wysokiej jakość pracy elbląskich policjantów, poszerzenie oferty w zakresie profilaktyki społecznej oraz polepszenie warunków pracy policjantów i wyposażenie komendy w nowe środki transportu.

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu

Nowy Komendant Policji w Elblągu - Nowy Komendant Policji w Elblągu