Dni poprawnej mowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Elbląga i okolic: rodziców z dziećmi, młodzież, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, osoby dorosłe na XIII Elbląskie Dni Poprawnej Mowy, które w tym roku organizowane są w drugim tygodniu ferii zimowych, od 1 do 5 lutego w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu, ul. Kosynierów Gdyńskich 30.

Konsultacje i porady logopedyczne zapewniają logopedzi: Magdalenę Angielczyk, Marzenę Karman oraz Anettę Krajewską. Wcześniejsze zapisy w sekretariacie poradni pod numerem telefonu 55/ 625–82–51.

Zapraszają Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Elblągu z zespołem specjalistów

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
82-300 Elbląg, ul. Kosynierów Gdyńskich 30, tel./fax. 55 625-82-51
www.poradniaelblag.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OFERTA XIII  ELBLĄSKICH DNI POPRAWNEJ MOWY

Cel:

  • Umożliwienie  mieszkańcom Elbląga i okolic bez względu na wiek i obowiązującą rejonizację, skorzystania z nieodpłatnych konsultacji, porad logopedycznych oraz specjalistycznych badań mowy.
  • Upowszechnianie w środowisku lokalnym informacji na temat zakresu pomocy logopedycznej oraz psychologiczno – pedagogicznej  oferowanej przez poradnię.

Działania proponowane osobom zainteresowanym naszą ofertą:

  • bezpłatne konsultacje i porady logopedyczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych,
  • poradnictwo adresowane do młodzieży pragnącej kontynuować naukę bądź studiować w szkołach, w których wymagana jest poprawna wymowa, np. na kierunkach teatralnych, dziennikarskich, nauczycielskich, prawniczych,
  • konsultacje w sprawie potrzeb i sposobów poprawy dykcji lub artykulacji,
  • konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych, wychowawców ukierunkowane na doskonalenie mowy dziecka, naukę komunikowania się, rozwijanie dbałości własne narządzie narzędzie pracy – głos,
  • konsultacje i porady dla osób mających trudność w porozumiewaniu się z osobą po wylewie lub udarze.

Czas realizacji działań w ramach XIII Elbląskich Dni Poprawnej Mowy: od 1 do 5 lutego 2016 r.

Sposób zgłaszania się osób zainteresowanych skorzystaniem z badania, porady lub konsultacji: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.30 osobiście w sekretariacie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Elblągu lub poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni - numer telefonu 55 625 82 51