1 000 000 PLN na Twój pomysł! Dołącz do Startup Roadshow

plakat
Masz innowacyjny pomysł i chcesz pokazać go światu? Szukasz finansowania na rozwój swoich produktów i usług? Weź udział w Startup Roadshow i zdobądź 100 000 PLN na rozwój swojego biznesu!

Jak to działa?
Startup Roadshow to konkurs, w którym nagradzamy najlepsze pomysły biznesowe. Pokaż nam problem jaki chcesz rozwiązać, a my go ocenimy. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonimy do 10 najlepszych projektów, a z ich pomysłodawcami utworzymy spółki. Jeśli Twój pomysł okaże się interesujący otrzymasz w zamian za 10% udziałów aż 100 000 PLN na jego rozwój.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby, które nie mają jeszcze firmy, jak te które już ją prowadzą. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są elektronicznie, każdorazowo za pośrednictwem strony www.startuproadshow.pl , przez którą należy przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy – opis przedsięwzięcia oraz inne dokumenty wskazane w Regulaminie.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Maja Żołędziewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 55 237 47 38