Warsztaty rakietowe

warsztaty
Chcesz własnoręcznie zbudować i wystrzelić rakietę? - zapisz się na warsztaty rakietowe, które odbędą się podczas II Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki w Elbląskim Parku Technologicznym 10. maja (niedziela). WARSZTATY: są bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy!

Warsztaty prowadzone są przez instruktorów Polskiego Towarzystwa Rakietowego, na zestawach szkoleniowych fokus. Podczas zajęć uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa, materiały i techniki wykonania rakiety. Wspomnimy o symulacji komputerowej i programie do projektowania rakiet. Zbudujemy modele napędzane silnikami klasy A. Starty odbędę się na otwartym terenie a modele wylądują na taśmach hamujących. Dopisałbym, że uczestnicy zabierają modele ze sobą.
Warsztaty trwają 4 godziny, starty 0,5 godziny.

DLA KOGO: chłopcy i dziewczęta, dzieci do 11 lat przez cały okres warsztatów muszą pozostawać pod opieką rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

KIEDY I GDZIE: 10 maja 2015 roku, zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00, w Elbląskim Parku Technologicznym, ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon Maja Żołędziewska 55 237 47 38 (w godzinach 12.00-15.00)

Ze względu na ograniczoną ilość osób decyduje kolejność zgłoszeń.

Należy przesłać lub podać następujące dane: imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna, wiek dziecka, e-mail lub telefon do kontaktu.

Osoby, które spełnią ww. wymagania otrzymają potwierdzenie wraz ze specjalnym numerem.  

Na warsztaty należy zgłosić się punktualnie; opiekun z dowodem osobistym, lub w przypadku uczestnika w wieku powyżej 11 lat – legitymację szkolną, w celu potwierdzenia tożsamości.

ptr