Piegusowy festyn już w maju!

piegus
36. urodziny króla Piegusa zbliżają się wielkimi krokami. To jest ten czas, w którym czekamy i przede wszystkim zapraszamy do przyłączenia się do nas oraz do wsparcia naszych działań. Festyn „W krainie króla Piegusa”, jako tradycyjna inicjatywa organizowana przez Hufiec Elbląg ZHP, 31 maja (niedziela) będzie miał swoja kolejną edycję. Tradycyjnie krainy króla znajdziecie w Parku Modrzewie. Będą to już 36. urodziny naszego piegowatego króla. Dzieci zarówno te najmłodsze jak i te starsze, będą mogły bawić się i zdobywać „piegusy” w różnego rodzaju konkurencjach. „Piegusy”, czyli najważniejsza waluta podczas festynu, są już chyba wszystkim bardzo dobrze znane. Dzieci zbierając je, nie tylko bardzo dobrze się bawią, ale również mają okazję na zdobycie symbolicznych nagród.

Do tego niezwykłego wydarzenia zostało już niecałe 40 dni! To odpowiedni czas na konkretne przygotowania i przyłączenie się do nas. Serdecznie zapraszamy organizacje, instytucje oraz szkoły do występów na scenie. Poszukujemy również zespołów oraz osoby chętne do pokazania swojego talentu. Nie bójcie się, bo tego dnia liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Piegowata scena ruszy równo w południe 31 maja (niedziela).

A może znajdą się sponsorzy, którzy chcieli by przekazać jakieś nagrody? Do tego również bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy. To naprawdę niesamowita inicjatywa, w którą warto się zaangażować. Przypominamy, że festyn odbywa się z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka więc wszystko robione jest przede wszystkim z myślą o nich.
Chętne osoby w sprawie występów na scenie zapraszamy do kontaktu z dh. Karoliną Radowską – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sponsorów prosimy o kontakt z biurem Hufca Elbląg ZHP – ul. Portowa 2, tel. 55 642 77 10, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy wszystkie dzieci już 31 maja (niedziela) w godz. 12-15 do krainy Króla Piegusa w Parku Modrzewie.

Inicjatywa dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu

Czekamy na Was i do zobaczenia w czerwcu!


Kamila Niewinowska, Szefowa Harcerskiej Służby Informacji