Głosujmy na "Podwórko NIVEA" w Elblągu

podwórko
Nasze miasto przystąpiło do konkursu „Podwórko NIVEA", w którym można wygrać wyjątkowe, rodzinne miejsce zabaw. Jako lokalizację wskazane zostało pięć miejsc: przy ulicy Rydla, u zbiegu ulic Próchnika i Daszyńskiego, przy Szkołach Podstawowych nr 12 (ul. Zajchowskiego) i 15 (ul. Modlińska) i wreszcie przy ulicy Okulickiego. Głosowanie na poszczególne place zabaw już trwa.

„Podwórko NIVEA" odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

To czy podwórka Nivea powstaną właśnie w Elblągu, zależy tylko od mieszkańców, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40. miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko. W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015r.) wyłonionych zostanie 20. zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

Każdy może raz dziennie zagłosować na wybraną lokalizację, na stronie www.nivea.pl/podworko, w zakładce Twoja Lokalizacja. Aby oddać swój głos można wyszukać lokalizację poprzez użycie wyszukiwarki, wybierając województwo, powiat i gminę, bądź wybrać nasze miasto bezpośrednio z listy zgłoszonych lokalizacji.

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko