Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z reprezentantami naszego miasta, którzy wystąpili w tegorocznej edycji programu The Voice Kids Poland. Zwyciężczyni szóstej edycji - Martyna Gąsak, Patrycja Moneta, Mia Piaskowska i Basia Barańska, a także Marceli Józefowicz – zwycięzca plebiscytu na ulubieńca publiczności The Voice Kids Poland 5, który w finałowym odcinku tegorocznej edycji zaprezentował swój pierwszy singiel,  opowiedzieli o swoich przeżyciach związanych z programem, emocjach, jakie towarzyszyły im na scenie, współpracy z jurorami, ale przede wszystkim o swojej wielkiej pasji śpiewania, która wymaga czasem bardzo wielu poświęceń.

 

- Serdecznie Wam gratuluję. Zawsze powtarzam, że mamy wspaniałych, utalentowanych młodych ludzi i Wy jesteście tego przykładem. Wasz udział w programie to nie tylko docenienie wokalnych talentów, ale również doskonała promocja naszego miasta. Życzę Wam dalszych sukcesów. Gratuluję i dziękuję również rodzicom, bo wiem ile zaangażowania i poświęceń kosztuje realizacja pasji aszych dzieci – mówił podczas spotkania Prezydent Witold Wróblewski.  

Młodzi wokaliści na co dzień szlifują swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury w zespole Diamenty i Studiu Artystycznym Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty". Jak zapewniają – zamierzają kontynuować swoją przygodę ze śpiewem i rozwijać swoje umiejętności. Na pewno więc jeszcze nie raz usłyszymy te wspaniałe głosy. Niektórych już niedługo, bo podczas tegorocznych Dni Elbląga. W niedzielę – 25 czerwca odbędzie się koncert zwyciężczyni The Voice Kids Poland 6 Martyny Gąsak. Tego samego dnia Marceli Józefowicz zaprezentuje elbląskiej publiczności swój singiel – „To nie ja”. Już dziś serdecznie zapraszamy na występy naszych młodych artystów.

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

 Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!

Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy! - Te głosy na pewno jeszcze usłyszymy!