Zostań wolontariuszem RCW w Elblągu

Zostań wolontariuszem RCW w Elblągu

Zostań wolontariuszem RCW w Elblągu - Zostań wolontariuszem RCW w Elblągu

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu zachęca osoby zainteresowane niesieniem bezinteresownej pomocy potrzebującym do kontaktu. Zostań wolontariuszem już dziś.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu jest stowarzyszeniem zajmującym się organizowaniem i promocją wolontariatu na terenie miasta Elbląga jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami publicznymi na terenie Elbląga, województwa warmińsko-mazurskiego i całej Polski. W swoich działaniach pozyskuje wolontariuszy stałych i akcyjnych, którzy następnie podejmują pracę na rzecz instytucji, organizacji i indywidualnych osób potrzebujących pomocy. Od 20 lat prowadzi szkolenia dla instytucji i organizacji z zakresu zarządzania pracą wolontariuszy, a także szkolenia dla wolontariuszy. Przeprowadza spotkania z młodzieżą; uczniami i studentami - w szkołach, uczelniach aby poszerzyć wiedzę na temat wolontariatu.      

Zapraszamy wszystkich serdecznie do biura RCW znajdującego się przy ul. Związku Jaszczurczego 17 pok. 26, do kontaktu telefonicznego: 55 235 18 85 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
       
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu realizuje projekt pn. „Miejskie Centrum Wolontariatu” współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.