Spółdzielnie energetyczne – nowy wymiar energii dla społeczności lokalnej

zaproszenie

zaproszenie - zaproszenie

Stowarzyszanie na rzecz Efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego oraz Elbląski Park Technologiczny zapraszają na I wydarzenie z cyklu „Spółdzielnie energetyczne – nowy wymiar energii dla społeczności lokalnej”.

ZAPROSZENIE

Celem spotkania będzie m.in. określenie społeczno-gospodarczych uwarunkowań tworzenia spółdzielni energetycznych w Polsce, a przede wszystkim przedstawienie korzyści dla społeczności lokalnych. Zadaniem spółdzielni energetycznych jest produkcja energii w ośrodkach rozproszonych i konsumpcja tej energii na  potrzeby własne  spółdzielców, w tym mieszkańców, rolników czy przedsiębiorstw reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2020 roku, o godz.10:00 w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. Stanisława Sulimy 1 w Elblągu.

Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Sollare Prąd ze Słońca.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 12 sierpnia 2020 roku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie tel. 506777493