Rusza Akcja "Uwolnić Stary Rynek"

brama

brama - brama

W tym roku wakacje planujemy raczej w kraju i coraz częściej odkrywamy dla siebie lokalne atrakcje. W te potrzeby wpisuje się akcja "Uwolnić Stary Rynek".

Chcemy, aby Stare Miasto było najczęściej odwiedzanym miejscem spacerowym w Elblągu. Dlatego już po raz czwarty, w okresie od 24 czerwca do 15 września „uwalniamy” Stary Rynek dla artystów (muzyków, plastyków), twórców kultury, animatorów oraz każdej uzdolnionej osoby, która chciałby pokazać swój talent nieco szerszemu gronu odbiorców, a przy okazji zebrać do przysłowiowego „kapelusza” parę złotych.

Warunki udziału są proste: wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. REGULAMIN
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na jego podstawie będzie wydawane zezwolenie, które zostanie dostarczone do wnioskującego również drogą elektroniczną, na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy.

Zachęcamy do udziału w Akcji!