15.11 - Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Krwi Pępowinowej

baner

baner - baner

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu przyłącza się do obchodzonych 15 listopada Światowych Obchodów Krwi Pępowinowej.

Z tej okazji, wspólnie z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych w Warszawie organizujemy Dzień Otwarty, podczas którego osoby zainteresowane będą mogły uzyskać więcej informacji na ten temat bankowania krwi pępowinowej.

- Naszym zadaniem jest szerzenie informacji o korzyściach płynących z możliwości pozyskania materiału biologicznego oraz możliwości bankowania krwi pępowinowej – informuje Magdalena Kowalewska, Konsultant Medyczny Polskiego Banku Komórek Macierzystych. – Pamiętajmy, że kluczem do dobrej decyzji jest wiedza, dlatego chętnie podzielimy się tą wiedzą z zainteresowanymi rodzicami.

Specjalista z Polskiego Banku Krwi Pępowinowej będzie czekał na Państwa w piątek 15 listopada miedzy godz. 14.00 a 17.00 w małej sali konferencyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu przy ul. Królewieckiej 146 ( niski parter w budynku głównym szpitala).
Wstęp wolny, zapraszamy.

--
Anna Kowalska
Rzecznik Prasowy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
ul. Królewiecka 146
82-300 Elbląg
tel.55 239 57 04
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.