Zgłoś swoje ulubione elbląskie drzewo do konkursu!

plakat

plakat - plakat

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to doskonała okazja do zaprezentowania pięknych i ciekawych, ale nie zawsze znanych historii drzew z całej Polski. To także dobry pomysł na wypromowanie walorów przyrodniczych, turystycznych i kulturowych swojego miejsca zamieszkania czy regionu. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2019 organizatorzy czekają do 30 listopada 2018r. Laureatem zostanie drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów internautów podczas czerwcowego głosowania w 2019r. Zwycięskie drzewo będzie reprezentowało Polskę w międzynarodowym konkursie Europejskie Drzewo Roku 2020.

Konkurs Drzewo Roku skierowany jest do wszystkich – osób indywidualnych, stowarzyszeń, lokalnych wspólnot mieszkańców, a także placówek oświatowych, urzędów administracji państwowej
i samorządowej czy grup nieformalnych.

W konkursie organizatorzy nie szukają drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych, ani najrzadszych. Szukają drzewa najbardziej kochanego, drzewa z opowieścią, która pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi. Drzewa zakorzenionego w naszej historii i tradycji. Wystarczy opisać historię drzewa w formularzu zgłoszeniowym i wraz ze zdjęciem przesłać go na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie www.swietodrzewa.pl w zakładce KONKURSY

Do pobrania: regulamin konkursu >>>