Firmy lokalne, promocja ogólnopolska

krokpokroku

krokpokroku - krokpokroku

Zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Kampania, realizowana przez Polską Organizację Turystyczną, jest skierowana do przedsiębiorstw w całym kraju. Trwa przyjmowanie zgłoszeń od firm zainteresowanych włączeniem się do akcji.

„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” odbędzie się w dniach 6-8 października 2017 roku. Firmy zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu mają czas na zgłoszenie swojej oferty do 28 sierpnia. Wystarczy wypełnić formularz na stronie  www.polskazobaczwiecej.pl. Tam też znajduje się regulamin działań promocyjnych.

Z akcji będą mogły skorzystać te przedsiębiorstwa, które przygotują ofertę o minimum 50 proc. tańszą od cen regularnych za swoje usługi lub produkty.

Akcja i jej partnerzy będą promowane za pomocą specjalnego spotu reklamowego, stronę www akcji i strony internetowe prowadzone przez POT (m.in. Narodowy Portal Turystyczny www.polska.travel) media społecznościowe, komunikaty prasowe, plakaty, naklejki. Działania promocyjne zainauguruje konferencja prasowa 18 września.

„Polska zobacz więcej…” jest działaniem promocyjnym, które ma za zadanie wydłużenie sezonu turystycznego, zachęcenie mieszkańców do korzystania z atrakcji w korzystnych cenach. Z uwagi na zbieżność terminów, akcja POT zastąpi jesienną edycję „Elbląga za pół ceny”.

wyniki

wyniki - wyniki