Kobiece spotkania z różnorodnością

baner

baner - baner

Jeśli pragniesz lepiej poznać i zaakceptować samą siebie, chcesz rozwijać swój potencjał, czy też zgłębić tajemnicę własnego wnętrza, te warsztaty skierowane są właśnie do Ciebie.

Zapraszamy na otwarte zajęcia świadomego spotkania z samą sobą.

Bez względu na etap Twojego życia i rolę, jaką w nim obecnie pełnisz - żony, mamy, przyjaciółki, czy też babci, zawsze pozostajesz przede wszystkim KOBIETĄ. Kobietą, która może czerpać z życia pełnymi garściami, zmieniać się, budować relacje i próbować nowych rzeczy - jednym słowem rozwijać się.  Dlatego też zapraszamy serdecznie na bezpłatne „Spotkanie z różnorodnością” w dniu 21 kwietnia w siedzibie Laboratorium Kreatywnego Rozwoju IDEA, które poprowadzi Danuta Gizińska - arteterapeutka, pasjonatka rozwoju osobistego i wulkan energii.

Co mówi o swoich zajęciach: „Na warsztatach będziemy doświadczać, bawić się , relaksować ,śmiać się i tańczyć! Dzięki połączeniu różnych technik arteterapeutycznych dotrzemy do wielu cudownych miejsc wewnątrz siebie.” Uczestniczki będą miały okazję wzmocnić swoją wyjątkowość, odkryją nowe możliwości i potencjał, doświadczą akceptacji i wysłuchania. Tak prawdziwie spotkają się z drugim człowiekiem.

Kwietniowe warsztaty to zapowiedź bezpłatnego cyklu 3 kobiecych spotkań rozwojowych, który ruszy już w maju. Nabór rozpocznie się podczas piątkowych zajęć otwartych.

Zajęcia pełne kobiecej energii, magii i wzajemnego zrozumienia odbędą się w piątek 21 kwietnia w godzinach 16.00 - 18.00 w sali warsztatowej Laboratorium Kreatywnego Rozwoju IDEA przy ulicy Warszawskiej 55. Ilość miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko, a także napisać w kilku zdaniach, dlaczego udział w zajęciach jest dla Ciebie ważny.

Kilka słów od prowadzącej o sobie samej:
Mam na imię Danusia, z wykształcenia jestem diagnostą klinicznym, ale już 20 lat nie pracuję w swoim zawodzie. Doświadczając w życiu różnych dróg rozwojowych trafiłam na studia podyplomowe z arteterapii i przekonałam się, jak każdy, nawet najmniejszy aspekt sztuki wspaniale oddziaływuje na człowieka. Tym właśnie chcę się dzielić z uczestnikami prowadzonych przeze mnie warsztatów. Kocham ruch, taniec, muzykę i każdy przejaw piękna Natury. Uwielbiam podróże - te dalekie i bliskie. Kocham zwierzęta, jestem szczęśliwą Panią maleńkiej jamniczki Pegi.

 

Agnieszka Łebek
Spółdzielnia Socjalna IDEA
ul. Warszawska 55, 82-300 Elbląg
www.idea.elblag.pl