„Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness

„Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness

„Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness - „Kierunek: Zdrowie”- refleksologia i fitness

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach kampanii prozdrowotnej dedykowanej grupie mieszkańców Elbląga 60+ pn. „Kierunek: Zdrowie”, które odbędzie się w najbliższą środę – 08.03.2017. O refleksologii, jako przykładzie terapii holistycznej opowie Pani Katarzyna Laskowska, prowadząca gabinet Refleksologii i rehabilitacji. Podczas wykładu pokaże ona między innymi rozmieszczenie na stopach, dłoniach i twarzy poszczególnych refleksów narządów. Zaprezentuje także w jaki sposób pracą na refleksach, możemy oddziaływać na poszczególne części ciała, uruchamiając naturalny proces samoleczenia i przywracania równowagi organizmu m.in. w dolegliwościach kręgosłupa, kolan, bólach głowy, czy niestrawności.

Będzie również spotkanie z instruktorem fitness – Panią Magdaleną Kalinowską - Kluge z Klubu Calypso, która podczas swojego wykładu odpowie na pytania dlaczego warto ćwiczyć? Jakie formy aktywności wybrać? Przedstawi także seniorom propozycje ćwiczeń i aktywnego spędzania czasu.
Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w Ratuszu Staromiejskim.

Organizatorem kampanii prozdrowotnej „Kierunek: Zdrowie” jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów. Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.