„Kierunek: Zdrowie”- spotkanie drugie

„Kierunek: Zdrowie”

„Kierunek: Zdrowie” - „Kierunek: Zdrowie”

Już w najbliższą środę – 15 lutego serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach kampanii prozdrowotnej dedykowanej grupie mieszkańców Elbląga 60+ pn. „Kierunek: Zdrowie”. Tym razem będzie ono poświęcone zdrowemu, tradycyjnemu wypiekaniu chleba, różnicom między pieczywem, wpływowi pieczywa na zdrowie oraz tradycjom wypiekania w Elblągu. Wykład poprowadzi znany w kraju i zagranicą specjalista - dr Józef Sadkiewicz z Zakładu Badawczego Przemysłu Piekarskiego w Bydgoszczy. Początek spotkania o godz. 16.00 w Ratuszu Staromiejskim.

Doktor Józef  Sadkiewicz, to nie tylko imię i nazwisko znanej w branży kulinarnej postaci. To także marka. Wieloletnie doświadczenie oraz czternaście lat studiów na ośmiu uczelniach w tematyce żywienia daje gwarancję  najnowszej i najwyższej jakości wiedzy posiadanej przez Pana Sadkiewicza. Prowadząc Zakład Badawczy Przemysłu Piekarskiego, Instytut Sadkiewicza, Akademię Kulinarną, Akademię Kuchni Myśliwskiej i Klub Smakosza  doceniany jest w środowisku gastronomicznym  na gruncie krajowym jak i międzynarodowym.


„Kierunek: Zdrowie” to cykl bezpłatnych spotkań, dotyczący jednego tematu – zdrowego stylu życia seniorów. Żywienie, właściwa dieta, fitness, pokazy ćwiczeń, rehabilitacja ruchowa, to zagadnienia o których elbląscy seniorzy będą mogli dowiedzieć się od specjalistów z różnych dziedzin. Zajęcia odbywają się w Ratuszu Staromiejskim, w kolejne środy (do 15 marca), w godzinach od 16 do 18.


Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów. Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Zobacz szczegółowy harmonogram wszystkich spotkań wraz z tematami: HARMONOGRAM SPOTKAŃ KAMPANII "KIERUNEK: ZDROWIE"