Problem z komunikacją

zkm

zkm - zkm

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że 17 lipca br. około godziny 19.15 otrzymaliśmy informację od dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem 18 lipca br. (czwartek) zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS, tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować w czwartek około godz. 12. Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na stronie zkm.elblag.com.pl

Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, komunikacja jak najszybciej powróciła do normalnego funkcjonowania.