Zagłosuj na ładne szyldy w Elblągu

dobry znak

dobry znak - dobry znak

Estetyczny, dobrze zaprojektowany i czytelny szyld na sklepie, czy zakładzie usługowym buduje renomę i zachęca klientów do odwiedzenia konkretnego miejsca. W tej mierze jest w naszym mieście sporo do zrobienia, ale właśnie teraz Miasto, wspólnie  przedsiębiorcami, ma szansę wykonać ważny krok.

Od piątku 26 kwietnia na facebooku można głosować w konkursie: Dobry Znak organizowanym przez Weber Shandwick w imieniu Mastercard Polska i Stowarzyszenia Traffic Design. W konkursie którego stawką jest wygranie nowych szyldów zaprojektowanych indywidualnie przez doświadczonych artystów bierze udział nasze miasto. Do pokonania mamy między innymi Szczecin i Zakopane, zatem pełna mobilizacja jest niezbędna.

W Elblągu zgłoszonych do konkursu zostało kilkanaście lokali usługowych z ulicy Browarnej. O tym co zdecydowało o ich wyborze mówi Roman Smoleński plastyk miejski z Departamentu Urbanistyki i Architektury – Wybraliśmy odcinek ulicy Browarnej, który ma zwartą, atrakcyjną zabudowę z wieloma lokalami użytkowymi w parterze. Elewacje wielu z tych budynków zostały już poddane termomodernizacji lub wkrótce zostaną docieplone. Spodziewamy się, że efekt przeprowadzonych zmian przez zainstalowanie kilku nowych szyldów w tej lokalizacji będzie zauważalny w skali miasta. Duże znaczenie ma również to, że są to nasi lokalni przedsiębiorcy, rzemieślnicy, którzy prowadzą działalność w pewnym oddaleniu od centrum i przez udział w konkursie możemy ich wspierać – mówi Smoleński - Nowe szyldy będą mogły być dobrą inspiracją dla miejscowych firm reklamowych do projektowania szyldów czytelnych, harmonijnie  wkomponowanych w architekturę i stanowiących dobrą wizytówkę firmy. Zachęcamy mieszkańców do wsparcia tej cennej inicjatywy poprzez oddawanie głosów – dodał plastyk miejski

Głosować można - TUTAJ