Wymyśl logo szkoły sportowej

logo - szkoła sportowa

logo - szkoła sportowa - logo - szkoła sportowa

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na znak graficzny (logo) swojej placówki.
Konkurs trwa do 22 sierpnia 2018 r. do godz. 9.00. Autorskie projekty – estetyczne i czytelne, uwzględniające sportowy charakter szkoły,  wykonane ręcznie na arkuszu formatu A4 lub z wykorzystaniem technik komputerowych (wersja elektroniczna COREL CDR lub Adobe Illustrator AJ lub w formacie PGN 300) - należy złożyć osobiście w SSP3 w Elblągu przy ul. Agrykola 6 lub przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie i życzymy ciekawych pomysłów. Szczegóły w regulaminie konkursu (patrz facebook: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu).
Na zwycięzcę czeka cenna nagroda.