Spotkanie z muzyką na „żywo”, która bawi i uczy…

Kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej „Agitato” przygotował dla najmłodszych odbiorców muzyczne zajęcia edukacyjne pt. „ W poszukiwaniu wiosny” z cyklu „Powitaj muzykę”.

Spotkanie przygotowane jest z myślą o przedszkolakach i uczniach klas I-III. Podczas niego dzieci będą poszukiwały oznak wiosny, wsłuchają się w szum wody i śpiew ptaków. Nie zabraknie także grzechotania, maszerowania czy dzwonienia dzwoneczkami w rytm „Marszu Tureckiego”. Zabrzmią również utwory wielkich kompozytorów, takich jak Vivaldiego, Mozarta, Delibesa czy Griega.

To wszystko czeka na publiczność, która weźmie udział w kolejnej już edukacji muzycznej organizowanej przez Kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej „Agitato” . Gościem spotkania będzie znakomity elbląski trębacz – Piotr Kowalkowski, dzięki niemu mali melomani będą mieli możliwość spróbowania gry na tym instrumencie. Na zakończenie wiosennej lekcji uczestnicy wysłuchają muzyki z filmu „Star Wars”. Nie zabraknie także energetycznego tańca…

Informujemy, iż bilety na najbliższe edukacje, które odbędą się 13 i 14 maja 2015 r., zostały już wyprzedane. Zapraszamy na „Koncerty familijne”, które odbędą się 22 i 23 sierpnia 2015 r. o godzinie 11:00. Wstęp wolny.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: (55) 237 47 49 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o., PZU