Elbląg Rocks Europa. Rekrutacja zespołów i wolontariuszy

ere
Elbląg Rocks Europa nadciąga! Po słonecznej i upragnionej majówce sztab organizacyjny festiwalu rusza z rekrutacją wolontariuszy oraz zespołów. W tym roku będzie to już 8. edycja festiwalu, gdzie na scenie zmierzą się ze sobą zespoły, które będą walczyć o miano najlepszej kapeli podczas eliminacji lokalnych.

Już za półtorej miesiąca elbląskie Stare Miasto, a dokładniej klub muzyczny Mjazzga zatętni muzyką młodych artystów zaczynających swoją karierę muzyczną.

Jeśli marzy Ci się wystąpienie na elbląskiej scenie podczas ogólnopolskiego festiwalu muzyki alternatywnej oraz masz odwagę by stanąć przed lokalną widownią, nie czekaj ani chwili dłuzej i zgłoś swoją kapelę do rekrutacji. Od 10 do 28 maja odbywać się będzie rekrutacja zespołów chcących zagrać podczas eliminacji lokalnych festiwalu Elbląg Rocks Europa!

Najlepszy zespół zagra na głównym festiwalu ERE już pod koniec sierpnia, walcząc o laur zwycięstwa.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin imprezy jest do pobrania na www.ere.elblageuropa.pl, a także na fanpage’u Elbląg Rocks Europa na facebook’u.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga.


 

Rekrutacja wolontariuszy na Elbląg Rocks Europa

Festiwal Elbląg Rocks Europa nadciąga! Tym razem będzie to już 8. edycja festiwalu, na którym będziemy mogli poczuć moc prawdziwego rock’a! Oczywiście, czym byłby festiwal bez WAS – osób pragnących stanąć po drugiej stronie sceny, dla których organizacja festiwalu nie jest straszna.

Elbląg Rocks Europa to przegląd muzyczny zorganizowany po raz pierwszy w 2008 roku przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Z czasem przedsięwzięcie to ewoluowało i przegląd stał się Festiwalem, który z roku na rok zrzeszał coraz więcej twórców oraz amatorów muzyki. Jego celem jest promocja młodych artystów i zespołów młodzieżowych, które są na początku swojej drogi artystycznej. Jest przedsięwzięciem zorganizowanym przede wszystkim przez młodych - dla młodych, jednak pod sceną spotkamy wszystkich tych, których dźwięk muzyki rockowej wprawia w dobry nastrój i porywa do wspólnej, dobrej zabawy. W trakcie przygotowań do Elbląg Rocks Europa odbędzie się cykl szkoleniowy, gdzie uczestnicy pozyskają wiedzę z zakresu organizacji imprez kulturalnych, aspektów prawnych, mediów społecznościowych czy pozyskiwania partnerów.


Organizatorzy ERE dzielą się na trzy grupy: produkcji, współpracy, oraz promocji.  Zdecyduj, gdzie będziesz czuł się najlepiej, oraz od której strony chciałbyś nas wspierać.

1. Dział Promocji:
Jesteśmy grupą zajmującą się promocją festiwalu. Do naszych zadań należy przede wszystkim kontakt z prasą, pozyskanie patronów medialnych, opracowanie plakatu itp. Dążymy do tego,aby o ERE można było usłyszeć w każdym radiu i przeczytać w każdej gazecie! Chcemy aby nasz festiwal był znany w całej Polsce... i nie tylko :)

2. Dział Współpracy:

Jesteśmy grupą młodych ludzi zajmujących się szeroko pojętą współpracą. Zajmujemy się min. kontaktem ze sponsorami, współpracą z zespołami konkursowymi czy gwiazdą wieczoru.

3. Dział Produkcji:
Jesteśmy ekipą odpowiedzialną przede wszystkim za sprawy techniczne, logistyczne i nie tylko ;) Naszym zadaniem jest to, aby wszystko działało sprawnie i odpowiednio w trakcie festiwalu.

Szukamy:
Przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych, lubiących pracę zespołową, mających chęci i wolny czas. Jeśli interesujesz się organizacją podobnego typu przedsięwzięć, lubisz cięższe brzmienia i nie boisz się wyzwań to zapraszamy!

Oferujemy:
Przede wszystkim dobrą zabawę i doświadczenie. Jest to idealna okazja na poznanie wielu ludzi, wykorzystanie wolnego czasu, przyjrzenie się z bliska organizacji festiwalu, uzyskanie wiedzy, wzbogacenie swojego CV, oraz zdobycie kilku festiwalowych gadżetów. :)

Chętnych prosimy o wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierający:
-imię i nazwisko
-nazwę działu, do którego pragniecie dołączyć
-wyjaśnienie w kilku zdaniach, dlaczego jesteście zainteresowani tym działem.

Rekrutacja trwa do 22.05.2015r. Pierwsze spotkanie przewidujemy w pod koniec maja.

Zapraszamy!

Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga.