Tłumy elblążan bawiły się z Mikołajem na lodzie

na lodzie
Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się „Mikołajki na lodzie” zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Na niedzielne spotkanie ze Świętym Mikołajem przybyli nie tylko najmłodsi, ale także młodzież oraz całe rodziny.






na lodzie
na lodzie
na lodzie
na lodzie
na lodzie
na lodzie
na lodzie


Wizyta Świętego Mikołaja na stałe zagościła w kalendarzu imprez organizowanych przez elbląski MOSiR. Także i w tym roku św. Mikołaj, w towarzystwie śnieżynek i bajkowych pluszaków odwiedził elbląskie lodowisko Helena. Zainteresowanie spotkaniem z Mikołajem było tak duże, że kolejka oczekujących ustawiła się przy kasie już na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem zabawy.

Nim jednak zabawa rozpoczęła się na dobre, a na lodowisku zobaczyliśmy Świętego Mikołaja, odbył się pokaz tańca z ogniem. Po tak gorącej niespodziance na lodowisku pojawił się długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj wraz ze śnieżynkami wjechał na taflę lodowiska na swoich saniach, co oczywiście wzbudziło radość na twarzach dzieci.

- Jestem tu z moim synem i powiem szczerze, że impreza jest bardzo fajnie zorganizowana - stwierdziła pani Justyna, mama 7-letniego Dominika. - Lodowisko zostało bardzo ładnie przystrojone, przypomina już o zbliżających się świętach, ale dla dzieci najważniejszy jest oczywiście Mikołaj. Widzę, że synkowi podoba się tutaj, fajnie się bawi i ani na moment nie zszedł jeszcze z lodowiska.

W czasie prawie półtoragodzinnej zabawy dzieci odpowiadały na pytania Mikołaja, rozwiązywały zagadki oraz brały udział w konkursach i zabawach. Na zwycięzców czekały oczywiście słodkie upominki, nagrody oraz wejściówki na lodowisko. Starsi także chętnie dołączali się do wspólnej zabawy, a najbardziej odważni w nagrodę otrzymali bezpłatne zaproszenia do elbląskiego Fitness Clubu Calypso.

- Bardzo się cieszymy, że aż tak wiele osób skorzystało z naszej mikołajkowej oferty - mówi Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Miło było patrzeć na te uśmiechnięte twarze najmłodszych naszych gości. Jeśli w przyszłym roku zainteresowanie „Mikołajkami na lodzie” też będzie tak duże, to zrobimy dwie, a może nawet trzy sesje.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów którymi byli: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Firma Deweloperska „Jankowiak” i Centrum Zabaw Dla Dzieci „Bajlandia-Lunapark” wraz z kinem7D, Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe ATTYKA, Hurtownia Zabawek „ROKAL”.

Na koniec Św. Mikołaj pożegnał się z dziećmi i obiecał, że za rok też je odwiedzi... o ile oczywiście dalej będą grzeczne.

 

Tekst i fot. MOSiR