Klub Wysokich Obcasów: Nasz czas

kino

kino - kino

Kino Światowid powraca z projekcjami w ramach cyklu Klub Wysokich Obcasów. Już we wtorek 23 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się pokaz filmu "Nasz czas". W swoim zmysłowym, drapieżnym filmie Carlos Reygadas opowiada o małżeństwie w kryzysie, które na skraj przepaści prowadzi decyzja o otwarciu związku. Dzięki dystrybutorowi Gutek Film macie szansę wygrać filmy na DVD, a dzięki tygodnikowi Wysokie Obcasy zniżkę seans.

Akcja filmu rozgrywa się na meksykańskiej prowincji, w rodzinie zamożnych farmerów, którzy łączą ciężką pracę na ranczo z zamiłowaniem do sztuki. Stabilna relacja Juana i Esther przechodzi gwałtowny wstrząs, gdy kobieta wdaje się w romans z amerykańskim „zaklinaczem koni”. Zraniony Juan rozpaczliwie próbuje zapanować nad emocjami, odzyskać utraconą kontrolę i ocalić małżeństwo. W prowokacyjnym „Naszym czasie” Reygadas równie odważnie portretuje ekranowy seks, co rozmawia o miłości. Bezbłędnie przy tym trafia w samo sedno konfliktu, który rozgrywa się w każdym z nas. Rozdarci pomiędzy potrzebą bezpieczeństwa, a potrzebą ekscytacji, chcemy chronić ukochanych, a jednocześnie realizować w pełni nasze wszystkie pragnienia. Jak pogodzić zobowiązania z tęsknotą za całkowitą swobodą?

Osoby, które przyjdą na pokaz z wydaniem z dn. 20.06.2020 magazynu „Wysokie Obcasy” będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie (10 zł).

reżyser: Carlos Reygadas
obsada: Natalia López, Phil Burgers, Carlos Reygadas
produkcja: Meksyk 2018
Czas trwania: 170 min