Wszystko w jednym miejscu

kalendarz

kalendarz - kalendarz

Do tej pory brakowało miejsca, w którym można znaleźć informacje o wszystkich imprezach, koncertach, spotkaniach, czy innych dowolnych wydarzeniach odbywających się w Elblągu. Więc… je stworzyliśmy.

Na stronie internetowej www.turystyka.elblag.eu uruchomiliśmy dla Państwa miejski Kalendarz Imprez. Jego celem jest ułatwienie z dotarciem z informacją do mieszkańców i turystów.

Chcemy, aby w kalendarzu była informacja o wszystkich planowanych koncertach, imprezach sportowych, konferencjach, akcjach charytatywnych, społecznych, itp., itd. Słowem każde wydarzenie – zarówno płatne lub bezpłatne – będzie za darmo umieszczone w kalendarzu.

Dodawanie imprez do kalendarza jest bardzo proste i zrobi to samodzielnie każdy organizator imprezy. Wystarczy wejść w zakładkę Kalendarz Imprez na stronie www.turystyka.elblag.eu i kliknąć przycisk „DODAJ IMPREZĘ”. Przy dodawaniu pierwszej imprezy trzeba się zarejestrować podając nr telefonu do kontaktu – to ważne, w przypadku, gdyby zaszła konieczność ustalenia jakichś szczegółów danego wydarzenia. Następnie w formularzu podajemy informację o danym przedsięwzięciu, można też dodać zdjęcia, plakaty, filmy. I to wszystko. Impreza będzie dodana do kalendarza po weryfikacji przez Administratora.

Do korzystania z kalendarza zachęcamy wszystkie instytucje kultury, lokale organizujące różnego rodzaju eventy, stowarzyszenia oraz wszelkie organizacje działające na terenie miasta. Dane w kalendarzu będą udostępniane również elbląskim portalom internetowym, które będą mogły korzystać z jego zawartości.

Serdecznie zapraszamy do korzystania!