W rytmie familijnych melodii

W rytmie familijnych melodii

Elbląska Orkiestra Kameralna wydobywa smyczkowe melodie zarówno dla starszych, jak i młodszych melomanów. Z myślą o tych ostatnich 30. marca odbędzie się Koncert Familijny, który zapewni dzieciom i ich rodzicom bajkową gamę wrażeń. Gamę opartą nie tylko na dźwiękach smyczkowych, ale również fortepianowych, gdyż do kameralistów dołączy Hadrian Filip Tabęcki.

Z instrumentów popłyną brzmienia rodem z filmów o Królewnie Śnieżcie, Pocahontas czy Kubusiu Puchatku, a to tylko początek przygotowanych atrakcji. Muzyka stanie się bowiem punktem wyjścia do zabawy – dzieci będą mogły aktywnie uczestniczyć w koncercie poprzez śpiew i ruch. W taneczno-muzycznym rytmie przeniesiemy się w światy pełne przygód, niesamowitych zdarzeń i fantastycznych bohaterów, które zachwycają kolejne pokolenia maluchów. Zadbają o to artyści, a także prowadząca Maria Jakowicz, która podczas spotkań z dziećmi czuje się, jak niegdyś przyznała, „w konferansjerskim żywiole”.  Nic dziwnego, skoro swoją energią i charyzmą mogłaby obdzielić setki nauczycieli i opiekunów. Jej słowa w połączeniu z muzyką EOK i Hadriana Tabęckiego sprawią, że koncert nie tyle zapadnie, co szturmem zdobędzie pamięć małych elblążan.

30.03.2019, sobota, 17:00
Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Wykonawcy:
Hadrian Filip Tabęcki (fortepian)
Elbląska Orkiestra Kameralna
Maria Jakowicz – prowadzenie

W programie m.in.
Muzyka z filmów o Królewnie Śnieżce, Pocahontas, Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatku, Reksiu, Smerfach, Pszczółce Mai, Koziołku Matołku i Baltazarze Gąbce.

Rezerwacje:
Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski,
tel. 55 237 47 49, www.eok.elblag.eu
Bilety: 30 zł (osoby dorosłe), 15 zł (dzieci)
Sprawdź zniżki z Kartą Dużej Rodziny
 
Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. J., Toyota Knedler
Meble Wójcik jest Fundatorem Głównym Instrumentów Elbląskiej Orkiestry Kameralnej