Lato w Formie - teatr, kino, koncerty

lato w formie

lato w formie - lato w formie

W drugi lipcowy weekend (8-9 lipca) zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu na Starym Mieście w ramach projektu LATO W FORMIE. Poniżej szczegółowy program.

PLAKAT

 • 8 lipca (sobota) zapraszamy na:

  Projekt Szkicologia - warsztaty rysunkowe początek godz. 10.00, zbiórka przed Ratuszem Staromiejskim,  tym razem poświęcone będą architekturze (mosty na rzece).

  Przystanek Starówka - miejsce dla odpoczynku rodziców i dzieci (11.00-17.00 przed Ratuszem Staromiejskim). Zajęcia plastyczne prowadzą instruktorzy z Młodzieżowego Domu Kultury.

  Dzieci i rodziców zapraszamy o godz. 17.00 przed scenę na placu przy katedrze, gdzie wystąpią aktorzy z Teatru Gdynia Główna z przedstawieniem baśni braci Grimm: Braciszek i Siostrzyczka.

  Na scenie przed Katedrą wystąpi o godz. 20.00 zespół Beltaine.

  W tę sobotę rusza „kino pod chmurką”. Ok. godz. 21.30 (po zachodzie słońca) na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL wyświetlony zostanie film Praktykant (w roli głównej Robert De Niro). Uwaga prosimy o zabranie ciepłej odzieży lub koca, gdyż wieczory bywają chłodne.  

 • 9 lipca (niedziela) zapraszamy na:

  Od 10.00 do 14.00 na boisku do siatkówki plażowej przy Tawernie Tortuga zostanie rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Elbląga (organizator Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji).

  Przystanek Starówka - miejsce odpoczynku dla rodziców i dzieci zaprasza od 11.00-17.00 (przed Ratuszem Staromiejskim).

  Przed Ratuszem Staromiejskim w ramach projektu „Rozbójnicy na ulicy” o godz. 15.00 wystąpią aktorzy z Teatru Delikates z przedstawieniem Pozor už nemôžem 

  Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na XX Letni Salon Muzyczny (17.00-19.00 Muszla Koncertowa park Bażantrania)

  Na scenie przed katedrą o godz. 20.00 zaśpiewa Tomasz Steńczyk.