Bursztynowy grzebień i pomadka

konkurs
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika informuje, że reprezentanci klas fryzjerskich Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów, który 10 kwietnia br. odbył się w Gdańsku.

Do konkursu o "Bursztynowy Grzebień" przystąpili laureaci naszego Super Fryzjera ZSIŚiU: Aleksandra Śniadecka kl. III fryzjer ZSZ, Roksana Sokół kl. III TT/TUF, Cezar Żak kl. I fryzjer ZSZ.

W Konkursie o „Bursztynową Pomadkę" reprezentowały nas:
•    Paulina Wojtowicz kl. IV TUF,
•    Magdalena Krawczyk kl. I fryzjer ZSZ.

Tematem zmagań, tak jak w naszej szkole były "Inspiracje futurystyczne" w makijażu i fryzjerstwie. Prace konkursowe wykonywano przed publicznością i pod czujnym okiem jury.

Przygotowania stylizacji ubioru i próby fryzur czy makijażu trwały od kilku tygodni. Razem z uczestnikami wyjechała spora część osób silnie dopingujących naszych uczniów. Była zabawa i był stres, ale się opłaciło. W "Konkursie o Bursztynowy Grzebień" Cezar Żak wywalczył dla nas III miejsce. Paulina Wojtowicz otrzymała statuetkę za II miejsce w "Bursztynowej Pomadce".

konkurs
konkurs
konkursMira Borzdyńska,
nauczyciel w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu