Koduj z Gigantami - warsztaty programowania

warsztaty

warsztaty - warsztaty

Już na początku lutego odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych zajęć z programowania dla dzieci i młodzieży pt. "Koduj z Gigantami"!

W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 06-07.02.2021 stacjonarnie w szkole w Elblągu przy ul. Hetmańskiej 15 lok. C. Oprócz warsztatów stacjonarnych uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach od 30.01.2021 do 07.02.2021.

Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane dwa razy do roku na terenie całej Polski.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:

  • uczestnicy 7 - 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT
  • uczestnicy 10 - 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR,
  • uczestnicy powyżej 13. roku życia: C#, VISUAL STUDIO.

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/koduj-z-gigantami

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:

www.kodujzgigantami.pl

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma upominek niespodziankę, a wśród wszystkich uczniów rozlosujemy dodatkowo atrakcyjne nagrody! Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści z zacięciem pedagogicznym.

Serdecznie zapraszamy!

pozdrawiam
Mikołaj Olszewski
Giganci Programowania