Jantarowe ferie z tańcem

ferie

ferie - ferie

Wczoraj rozpoczął się drugi tydzień ferii, a wraz z nim półzimowisko dla najmłodszych dzieci, które podczas roku szkolnego biorą udział w pozalekcyjnych zajęciach tanecznych, ale dopiero co, rozpoczęły swoją przygodę z tańcem.

Codziennie, przez 5 dni obowiązkowym punktem programu są zajęcia taneczne, na które składają się rozgrzewki, warsztaty z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Dzieci ze względu na poziom zaawansowania oraz większy komfort zajęć, podzielone są na grupy.

Ferie są dobrym czasem na podnoszenie poziomu umiejętności - mówi Mateusz Czyżyk - instruktor tańca - Dzięki intensyfikacji zajęć, będzie przepracowany i utrwalony spory zakres programu tanecznego. Bez obciążenia nauką uczestnicy będą mieli lepsze nastawienie do zajęć i bardziej chłonny umysł.

Nie samym tańcem wypełniony jest czas uczestników półzimowiska. Za nimi już rekreacja na basenie, seans kinowy a także zajęcia integracyjne i sesja w fotobudce. W planach również wyjście na kryte lodowisko, trampoliny oraz zajęcia artystyczne.

Półzimowisko realizowane jest w ramach zadania pn."Ferie z tańcem" dofinansowanego  ze środków Gminy Miasto Elbląg