Stypendia dla najlepszych uczniów

Stypendia szkolne

Stypendia szkolne - Stypendia szkolne

Najzdolniejsi uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych oraz klas ósmych i siódmych szkół podstawowych odebrali w Urzędzie Miejskim z rąk prezydenta Witolda Wróblewskiego stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce.

 

Stypendia na wyrównywanie szans edukacyjnych za bardzo dobre wyniki i wybitne osiągnięcia w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 prezydent wręczył 200 uczniom. W tym gronie aż 12 uzyskało najwyższą z możliwych średnią - 6.0.

- Serdecznie Wam gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że stypendia, które otrzymujecie pomogą w realizowaniu Waszych pasji i zainteresowań. Gratuluję i dziękuję również rodzicom i nauczycielom. Wasze sukcesy to również efekt ich ciężkiej pracy i zaangażowania - mówił podczas uroczystości Prezydent Witold Wróblewski.

GALERIA ZDJĘĆ

Wysokość przyznanego stypendium za II półrocze wynosi od 150 zł do 260 zł. W budżecie miasta na rok 2019 na ten cel przeznaczono kwotę 60 000 zł.

Uczniowie ze średnią ocen 6,0:

Szkoła Podstawowa nr 12, VII Agata Burnos   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 18, VIII Natalia Engler   6,00  
SP REGENT, VIII Aleksandra Kulesza   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 21, VIII Martyna Kulik   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 18, VII Barbara Siekierka   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 19, VIII Nikodem Stańczewski   6,00  
Gimnazjum nr 8 Aleks Tyburcy   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 6, VII Oskar Waszak   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 6, VIII Julia Wieteska   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 12, VII Anna Wlizło   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 4, VIII Daria Wojteczek   6,00  
Szkoła Podstawowa nr 21, VIII Antoni Zoła   6,00  

 

Imienna lista wszystkich uczniów stypendystów:

Mariusz Aniśko
Karolina Atłas
Marcin Bajkowski
Piotr Banach
Klaudia Bartkowska
Karolina Biegajewska
Klara Bielawska
Dominika Bielecka
Kornelia Bieniek
Oliwia Burnos
Agata Burnos
Martyna Burzyńska
Anastazja Cepil
Zuzanna Chojnowska
Aleksandra Chwiej
Agnieszka Cier
Julian Cieśla
Mariusz Ciszek
Aleksander Cyckowski
Małgorzata Czajka
Małgorzata Czkuj
Julia Danowska
Wiktoria Dobosz
Bartosz Drewczyński
Ada Dwojacka
Olga Dziuba
Natalia Engler
Martyna Falęcka
Aleksandra Folczyńska
Magdalena Frącz
Wiktoria Gabis
Julia Gadomska
Paweł Gajcy
Aleksandra Gajewska
Natalia Gałczyk
Joanna Gałecka
Dominika Gleb
Kacper Godlewski
Amelia Górska
Aleksandra Gross
Zuzanna Jałówka
Filip Jankowski
Angelika Jaroszek
Maja Jastrzębska
Adriana Jaworska
Filip Jaworski
Ada Jażdżyńska
Natalia Jocz
Jakub Jurewicz
Michał Kaczmarczyk
Maciej Kaczmarczyk
Piotr Kampiński
Justyna Kanownik
Joanna Karaszewska
Weronika Karska
Julia Kępińska
Patrycja Kinder
Mateusz Kłosiński
Igor Kłosowski
Maria Koczyńska
Adam Konecki
Paulina Koperek
Klaudia Korkuć
Zuzanna Kowalska
Michalina Kowalska
Maksymilian Kowalski
Katarzyna Kozik
Agata Krajewska
Karolina Kryjom
Marta Kuchnicka
Oliwia Kujawa
Daria Kukielska
Julia Kukielska
Aleksandra Kulesza
Martyna Kulik
Amelia Kusiak
Maja Kusiak
Amelia Kutowska
Dominik Kutra
Majka Kwas
Nikola Kwiatkowska
Milan Kwiatkowski
Magdalena Leśna
Małgorzata Leśniewska
Paulina Lewandowska
Oliwia Litewnicka
Maja Lusińska
Paweł Łaszkiewicz
Mateusz Łukaszenko
Zuzanna Machała
Agata Maciejko
Kamila Mackiewicz
Jakub Mamiński
Magdalena Mancewicz
Agata Mancewicz
Adam Marciniak
Patrycja Marguardt
Katarzyna Mazurek
Morgana Mazzoleni
Kacper Mendalka
Róża Mikita
Julia Milan
Julia Mytych
Filip Narusz
Tomasz Niedziałek
Alicja Nikadon
Maja Nlogjeja
Aleksandra Noga
Jakub Nowak
Grzegorz Nowak
Karmen Oleszkiewicz
Aleksandra Oleszkiewicz
Weronika Olszewska
Kornelia Orzoł
Joanna Ositek
Julia Ośka
Julia Otłowska
Kornelia Palkowska
Wiktoria Pałka
Oliwia Pańczuk
Klaudia Parczewska
Roksana Paszkiewicz
Iga Pawłowska
Julia Pernal
Natalia Piwcewicz
Patrycja Popławska
Wiktoria Promińska
Dawid Promiński
Daria Przybyszewska
Julia Puć
Emilia Puzdrowska
Dominik Puzdrowski
Martyna Pypan
Michał Rodziewicz
Weronika Romanowicz
Julita Rutka
Zuzanna Rutka
Iga Rutkiewicz
Adrianna Sarbiewska
Maja Sawicka
Anita Semkiw
Wiktoria Sidorow
Aleksandra Siedlecka
Barbara Siekierka
Maria Siekierka
Zofia Siekierka
Zuzanna Sieradzka
Julia Siwiecka
Karolina Skonieczna
Jakub Sobiecki
Gabriela Sobolewska
Maja Sobotowska
Joanna Stachurska
Hanna Stankiewicz
Jakub Stankiewicz
Nikodem Stańczewski
Piotr Stołycia
Aleksandra Strach
Alicja Susmarska
Agata Szafran
Oliwia Szar
Alicja Szaruga
Patryk Szmit
Weronika Szpakowska
Kinga Szymańska
Bartosz Szynwelski
Julia Śmietanko
Oliwia Świątkowska
Olga Świerczyńska
Radosław Tonga
Emilia Tonga
Aleksandra Troczek
Jakub Turczak
Aleks Tyburcy
Izabela Tyfert
Jacek Wachowicz
Dominika Warczak
Oskar Waszak
Julia Węgrzyn
Julia Wieteska
Amelia Witkowska
Maja Wityczyn
Natalia Wlazło
Anna Wlizło
Adrianna Wojciechowska
Jakub Wojnarowicz
Daria Wojteczek
Katarzyna Wojtkun
Paweł Woliński
Jakub Zajączkowski
Julia Zakrzewska
Paulina Zalewska
Wiktoria Zapolska
Weronika Zielińska
Gabriela Ziółkowska
Antoni Zoła
Zofia Zubacz
Martyna Żmijewska
Małgorzata Żółkiewicz
Laura Żurawska