Eko Odkrywcy 2017 w Elblągu - „Tajemnice Hoggo - badam, doświadczam, działam”

Zachęcamy do głosowania na projekt Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu. Projekt ma charakter badawczy i angażuje dzieci i młodzież do eksperymentowania, odkrywania, doświadczania i indywidualnego poznawania rożnych zjawisk przyrodniczych.

Głównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy dzieci i młodzieży z zakresu edukacji leśnej i ekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejmowania konkretnych działań poprawiających stan środowiska naturalnego w najbliższej okolicy. Systematyczna współpraca społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Elblągu z wolontariuszami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu gwarantuje właściwą realizację założonych w projekcie celów. Dzieci niepełnosprawne w towarzystwie zaangażowanego wolontariusza chętnie podejmować będą nowe wyzwania i bez lęku doświadczać świata, niemal dorośli uczniowie ZSM wspierając młodszych sięgają po więcej, bo „Ucząc innych, sami się uczymy”.

Projekt wspierają Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, Nadleśnictwo Elbląg i Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej.

II etap w terminie 4.12.2017r. – 17.12.2017r., na podstawie głosowania internautów w Serwisie następuje wyłonienie spośród Projektów finałowych 3 Laureatów. Aby wziąć udział w głosowaniu w ramach II etapu, należy wejść na stronę internetową Serwisu konkursowego i kliknąć przycisk z funkcją głosowania przy naszym Projekcie konkursowym.

Uwaga:
• Prosimy wejść na stronę: http://www.ekoodkrywcy.pl/pl_PL/Project/show/731
• W głosowaniu może wziąć udział dowolna osoba fizyczna.
• Możliwe jest wielokrotne oddawanie głosów na ten sam, bądź rożne Projekty, jednak liczba głosów oddanych z jednego adresu IP jest ograniczona do trzech głosów na dobę.
• Głosy mogą zostać poddane weryfikacji.
• Aby głos był ważny, Użytkownik musi oddać głos na trzy różne projekty, spośród Laureatów Konkursu (ale przede wszystkim na „Tajemnice Hoggo…).
• Liczba głosów oddanych na dany Projekt będzie aktualizowana i widoczna w Serwisie.
• W Konkursie zwycięży 3 Uczestników, których Projekty otrzymają największą liczbę głosów internautów w II etapie.
• W przypadku otrzymania takiej samej liczby głosów przez więcej niż jeden Projekt, wyboru Zwycięzców spośród Projektów o takiej samej liczbie głosów dokona Komisja Konkursowa.

Każdy głos się liczy - a Twój szczególnie!!!