Najlepsi z najlepszych w Zespole Szkół nr 1

w szkole

w szkole - w szkole

Jak co roku w Zespole Szkół nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 11 i Gimnazjum nr 4) w Elblągu przy ulicy Korczaka 34 świętowano Dzień Prymusa. Uroczystość odbyła się 15 lutego 2017 roku.

Imprezę zorganizowano, aby  docenić tych spośród uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej  i I – III gimnazjum, którzy w myśl maksymy Heraklita z Efezu, że „wiedza jest drugim słońcem”,  starali się osiągnąć jak najlepsze wyniki w nauce.

Zaproszeni goście, czyli prymusi i ich rodziny,  pojawili się tłumnie, aby wspólnie świętować. Tradycyjnie zostali przywitani przez gospodarzy. Przed uhonorowaniem najważniejszych przybyłych można było obejrzeć  wspaniałe przedstawienie  przygotowane przez uczniów zespołu.

Następnie nagrodzeni uczniowie z dumą i radością odebrali gratulacje od dyrekcji szkoły i swoich wychowawców. W cudownym nastroju, wśród pięknych dekoracji mogli się cieszyć niewątpliwymi sukcesami.  Miłą niespodzianką okazał się uroczyście wniesiony tort, będący smakowitym dopełnieniem  uroczystości.  

Trzeba dodać, że w tym roku po raz pierwszy wybrano superprymusów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zostali nimi: Jan Karpiński i Krzysztof Mgłosiek.  Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc nadal chęci do pracy i sięgania po więcej.
                              

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 1

w szkole

w szkole - w szkole

w szkole

w szkole - w szkole

w szkole

w szkole - w szkole