Rusza forum „Strategii promocji Elbląga na lata 2012-2015”

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego zostało uruchomione forum poświęcone „Strategii promocji Elbląga na lata 2012-2015”. Zachęcamy do dyskusji nad dokumentem, dzielenia się swoimi uwagami, propozycjami i pomysłami na promocję miasta lub wyrażenia swojej opinii w specjalnie przygotowanym formularzu.

- To pierwszy taki dokument w historii Elbląga. Pod tym względem jesteśmy spóźnieni o co najmniej kilkanaście lat w stosunku do innych miast. Strategia wskazuje strategiczne cele i konkretne rozwiązania, które w pozwolą nam stworzyć markę Elbląga – mówi Grzegorz Nowaczyk Prezydent Elbląga. – Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z treścią prawie 200-stronicowego dokumentu, bo to właśnie od akceptacji elblążan zależy, czy uda nam się zbudować markę Elbląga.

Strategia promocji skierowana jest do trzech grup odbiorców: mieszkańców, turystów i przedsiębiorców. Do każdej z tych submarek zaplanowane są konkretne działania, wynikające z misji, wizji i obietnicy marki miasta.

- Elbląg to miasto pełne energii do zmian na lepsze. To wizja miasta, do której dążymy. Celem strategicznym strategii jest podźwignięcie miasta i zajęcie przez Elbląg mocnej pozycji ośrodka gospodarczo-kulturalnego pomiędzy Trójmiastem, Warmią i Mazurami oraz Obwodem Kaliningradzkim – dodaje Prezydent Grzegorz Nowaczyk.

Strategia Promocji Elbląga na lata 2012-2015

Formularz uwag do „Strategii Promocji Elbląga na lata 2012-2015”
Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forum „Strategii Promocji Elbląga na lata 2012-2015”