budzetKonsultacji budżetowych ciąg dalszy. Wczoraj (17 grudnia) swoje uwagi do planu budżetu na rok 2013 zgłaszali radni Rady Miejskiej.

gnKilkadziesiąt pytań od elblążan. Pytań z rożnych obszarów życia miasta, w tym dotyczących budżetu, środków unijnych, inwestycji, problemów mieszkaniowych, czy nawet komfortu życia, a także ambicji Prezydenta. Wielu mieszkańców miasta skorzystało z okazji i postanowiło zapytać o nurtujące ich kwestie.

Dzisiaj, 10 grudnia Prezydent Elbląga zaprasza mieszkańców oraz dziennikarzy na otwarte spotkanie. Tematem przewodnim będzie połowa kadencji.

eduGrażyna Kluge wiceprezydent Elbląga, Andrzej Soja dyrektor Departamentu Edukacji i zastępca Skarbnika Miasta przeprowadzili konsultacje dotyczące założeń budżetu Elbląga na 2013 r. w zakresie oświaty, z szefami klubów zasiadających w Radzie Miejskiej.

Od spotkania z szefami klubów radnych, w obecności Skarbnika Miasta i Przewodniczącego Rady Miejskiej, prezydent Grzegorz Nowaczyk rozpoczął polityczne konsultacje dotyczące założeń budżetu Elbląga na 2013 r. Sesja budżetowa zaplanowana jest na 28 grudnia, do tego czasu Prezydent planuje spotkania z radnymi, mieszkańcami oraz elbląskimi przedsiębiorcami.

Wczoraj w Ratuszu Staromiejskim odbyły się kolejne konsultacje „Strategii Promocji”. Tym razem omawiano program promocji marki Elbląga – komunikację werbalną i wizualną, narzędzia i działania promocyjne.

W poniedziałek, 13 sierpnia o 17.00 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się trzecie już otwarte spotkanie poświęcone „Strategii promocji Elbląga na lata 2012-2015”. Pod dyskusję zostanie poddany program promocji marki Elbląga – komunikacja werbalna i wizualna, narzędzia i działania promocyjne. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem elblążan.