WOŚP Elbląg z offroad

WOŚP Elbląg z offroad

WOŚP Elbląg z offroad - WOŚP Elbląg z offroad

Już w weekend na elbląskiej Modrzewinie, rykiem naszych maszyn, zagramy w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku będzie o nas bardzo głośno, a jak to z WOŚP bywa... im głośniej zagramy, tym większą kwotą wspomożemy zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!!!!!
           

A w tym roku gramy przez cały weekend !!!!
    
Najbardziej wytrwali i rządni rywalizacji zmagać się będą w 21-godzinnym boju od soboty 12.01 godz.12.00 do niedzieli 13.01 godz.9.00 Nie oznacza to oczywiście końca zabawy, ponieważ w tym roku przygotowaliśmy dla Was deser w postaci trialu offroadowego, gdzie umiejętności techniczne i dziesiąte sekundy decydować będą o końcowym sukcesie :-)

Zapraszamy więc WSZYSTKICH, małych i dużych, tych którzy posiadają własny samochód terenowy i tych, którzy tego samochodu nie potrzebują bo sami mają benzynę we krwi.
W tym roku będzie głośno, widowiskowo, radośnie i po prostu pięknie.
Harmonogram imprezy przedstawia się następująco:

12.01.2019
    
08.00 - 11.00 przyjazd załóg biorących udział w 21-godzinnym BlackJack na Modrzewinę
09.00 - 11.30 zapisy do poszczególnych klas.
12.00 start na odcinki specjalne
   

13.01.2019

09.00 koniec 21-godzinnej konkurencji BlackJack
09.00 Start na odcinki specjalne załóg, biorących udział tylko w niedzielnych zmaganiach
10.00 Start Trialu Offroadowego załóg, które brały udział w BlackJacku
14.00 Zakończenie Trialu
15.00 Zakończenie zmagań załóg jadących w tylko w niedzielę
15.00 – 16.00 Wymiana doświadczeń przy ognisku i gorącym posiłku
16.00-16.30 Parada ulicami Elbląga
16.30 Rozdanie nagród, podsumowanie i zakończenie imprezy

Moi Drodzy.
Ci, którzy regularnie biorą udział w imprezach offroadowych wiedzą, że doba cyfryzacji i aplikacji nie ominęła również nas. W związku z tym na tegorocznej imprezie zrobimy użytek z naszych „kieszonkowych mózgów” :-)
Posiadacze urządzeń z systemem Android proszeni są o ściągnięcie z Google Play aplikacji Locus lub innej nawigacji odczytującej rozszerzenie .kmz
Posiadacze urządzeń z systemem ios proszeni są o ściągnięcie z App Store aplikacji MapsMe.
Plik z trasą będzie możliwy do pobrania ze strony offroadowyelbląg.pl od czwartku 10.01.2019
Trasa jest jedna dla wszystkich klas zarówno w BlackJack jak i niedzielna. Na trasie rozlokowanych jest 140 fotopunktów, do których podjechać będzie trzeba samochodem tak blisko, żeby na zdjęciu widoczny był pilot dotykający jednocześnie naklejki na samochodzie i tabliczki w terenie. Tego typu nawigowanie pozwala Wam podjechać do punktu kontrolnego z dowolnej strony i wrócić na trasę. Po powrocie z trasy zliczana jest ilość CZYTELNYCH zdjęć i to razem z ogólnym czasem przejazdu i czasem uzyskanym w trialu daje nam miejsce w swojej klasie i klasyfikacji generalnej.
Informujemy, że gorącej, pysznej zupy i kiełbaski oraz żaru przy ognisku będzie na tyle dużo, że chęć wzięcia udziału w naszej zabawie można zgłosić jeszcze do 11.01.2019 :-)
    
Będzie się działo !!!!
Do Zobaczenia !!!!!! SIEMA!!!!!