Elbląg za pół ceny, czyli… smacznie, zdrowo, aktywnie, a do tego taniej!

e50
W najbliższy weekend, 25 i 26 kwietnia, już po raz ósmy zapraszamy wszystkich elblążan oraz turystów odwiedzających nasze miasto do wzięcia udziału w akcji „Elbląg za pół ceny”. Czeka mnóstwo specjalnych ofert. To wyjątkowa okazja, aby zafundować sobie dobrą kuchnię, relaks i aktywny wypoczynek – za pół ceny.

Miłośnicy dobrego jedzenia znajdą coś dla siebie w kilkunastu lokalach gastronomicznych – do wyboru są restauracje, pizzeria, kawiarnie. Zarówno panie, jak i panowie mogą przebierać w wyjątkowo bogatej palecie usług oferowanych przez salony zdrowia i urody. Oferta obejmuje różnego rodzaju zabiegi odmładzające, wyszczuplające czy masaże. W promocyjnych cenach można pokusić się także o świeżą opaleniznę lub nową, wiosenną  fryzurę.

Posileni i zrelaksowani mogą Państwo wybrać się na fitness lub poczuć zastrzyk adrenaliny w parku linowym. Miłośników dynamicznego wypoczynku na świeżym powietrzu zachęcamy do zmagań na polu paintballowym. Po dniu pełnym wrażeń, elbląskie hotele ugoszczą Państwa także w bardzo atrakcyjnej cenie.

Swoje promocyjne oferty w ramach akcji „Elbląg za pół ceny” przygotowało blisko 50 firm z różnych branż. Wszystkie miejsca biorące udział w akcji „Elbląg za pół ceny” będą oznakowane  specjalnymi plakatami.

Wypatrujmy więc atrakcji i korzystajmy z nich na 100 procent!

 

Szczegóły na: Elbląg za pół ceny