Ekonomia wody, żywność wysokiej jakości - warsztaty

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w kolejnym cyklu warsztatów realizowanych w ramach badania potencjału innowacyjnego i rozwojowego przedsiębiorstw naszego województwa funkcjonujących w obszarze inteligentnych specjalizacji.

Trzeci cykl warsztatów będzie poświęcony wypracowaniu najefektywniejszych, z punktu widzenia przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu i instytucji naukowych, instrumentów wsparcia rozwoju inteligentnych specjalizacji. Warsztat będzie stanowił również istotny element procesu uszczegóławiania Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020. Będzie to również znakomita okazja do nawiązania kontaktów z firmami działającymi w branżach związanych ze specjalizacją „ekonomia wody” oraz z instytucjami otoczenia biznesu i jednostkami naukowymi.

Spotkania odbędą się dnia 26 marca 2015 r. odpowiednio dla następujących inteligentnej specjalizacji:
•    EKONOMIA WODY: w Olsztynie, na terenie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Władysława Trylińskiego 2). godz. 10.00- 13.00.
•    ŻYWNOŚĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI: w Elblągu, na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego (ul. Stanisława Sulimy 1). godz. 11.00- 14.00.

Spotkanie w zakresie inteligentnej specjalizacji "DREWNO I MEBLARSTWO" zorganizowane zostanie w późniejszym terminie.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24.03.2015 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ewentualnie przekazanie powyższej informacji zainteresowanym instytucjom lub przedsiębiorcom, z którymi prowadzą Państwo współpracę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z p. Klaudią Peszat (tel.: 691 688 657, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Szczegóły na temat badania pod linkiem: http://ris.warmia.mazury.pl/regionalne-specjalizacje/badanie-potencjalu-innowacyjnego/220-badanie-potencjalu-innowacyjnego-inteligentnych-specjalizacji-wojewodztwa-warminsko-mazurskiego

Departament Polityki Regionalnej
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO