EOK z Wyrostkiem

25 marca koncert Marcina Wyrostka z zespołem Tango Corazon i Elbląską Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Maestro Marka Mosia. To będzie jedno z większych wydarzeń muzycznych ostatnich miesięcy! Premierowy koncert z materiałem z albumu pt. "For Alice" odbył się 14 lutego w katowickim Spodku. Jednym z pierwszych miast na trasie koncertowej będzie właśnie Elbląg. Artysta nie ukrywa, że będzie to zachwycające widowisko tak jak wyjątkowy jest sam album: „Album for Alice jest w pewnym sensie podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi artystycznej. Od młodych lat marzyłem o koncertach z orkiestrami, o tworzeniu własnej muzyki na bardzo rozbudowane składy instrumentalne. Dzisiaj moje marzenia się spełniają. Tę płytę dedykuję mojej żonie Alicji w podziękowaniu za spełnienie mojego największego marzenia, za urodzenie synka Mikołaja. Tym albumem chciałem zaprezentować pełen wachlarz możliwości brzmieniowych akordeonu łącząc tradycję z nowoczesnością, nowoczesne combo z orkiestrą smyczkową, muzykę ludową z muzyką współczesną, opierając się w dużym stopniu na improwizacji...”- mówi Marcin Wyrostek.

Koncert odbędzie się 25 marca w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu, początek o godz. 19.
Bilety w cenie: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) oraz (uczniowie i studenci) w cenie 20 zł, do nabycia w Biurze koncertowym EOK, Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25. Biuro czynne: pn., śr., pt. 8 -16, śr., wt., czw. 8 -18. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna (www.eok.elblag.eu).
Elbląska Orkiestra Kameralna przygotowała również atrakcyjną ofertę dla uczniów i studentów, którzy za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej otrzymają bilet w cenie 20 zł! (więcej na http://www.eok.elblag.eu/pl/strona/prom).