Nowy „Horyzont” dla firm

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Możliwości finansowego wsparcia MŚP w programie Horyzont 2020”. Spotkanie odbędzie się dnia 11 marca 2015 roku w godzinach 11:00 – 14:15, w Państwowe Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, ul. Grunwaldzka 137, sala 107/108 C.

Organizatorami spotkania są: ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE, a także Urząd Miejski w Elblągu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom oraz osobom planującym rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Warmii i Mazur zainteresowanym aplikowaniem w ramach programów Unii Europejskiej. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne!

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 9 marca 2015 r. Wypełnione formularze prosimy kierować do konsultantów Enterprise Europe Network - drogą mailową lub faxem (89 521 12 60).

Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 89 535 67 83

Magdalena Pętlak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 89 535 67 82

Szczegółowy szkolenia program i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej (http://www.inwestycje.elblag.pl/a/mozliwosci-finansowego-wsparcia-msp-w-programie-horyzont-2020)

Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany  przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.

Źródło: W-MARR