Marcin Wyrostek i EOK - bilety już w sprzedaży!

Jeżeli chcesz usłyszeć na żywo wybitnego akordeonistę, lepiej pospiesz się z zakupem biletów!  Koncert, który odbędzie się 25 marca w Centrum Sportowo-Biznesowym po prostu trzeba przeżyć! Przed elbląską publicznością zaprezentuje się Marcin Wyrostek z zespołem Tango Corazon oraz Elbląską Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją maestro Marka Mosia.

Premierowy koncert z materiałem z albumu pt. "For Alice" odbył się 14 lutego w katowickim Spodku. Jednym z miast na trasie koncertowej znakomitego akordeonisty będzie właśnie Elbląg. Artysta nie ukrywa, że będzie to zachwycające widowisko, tak jak wyjątkowy jest sam album.

- Album "For Alice" jest w pewnym sensie podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi artystycznej. Od młodych lat marzyłem o koncertach z orkiestrami, o tworzeniu własnej muzyki na bardzo rozbudowane składy instrumentalne - mówi Marcin Wyrostek. - Dzisiaj moje marzenia się spełniają. Tę płytę dedykuję mojej żonie Alicji w podziękowaniu za spełnienie mojego największego marzenia, za urodzenie synka Mikołaja. Tym albumem chciałem zaprezentować pełen wachlarz możliwości brzmieniowych akordeonu, łącząc tradycję z nowoczesnością, nowoczesne combo z orkiestrą smyczkową, muzykę ludową z muzyką współczesną, opierając się w dużym stopniu na improwizacji.

Koncert odbędzie się 25.03.2015 r. w Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu o godz. 19:00. Bilety w cenie: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze koncertowym EOK (Ratusz Staromiejski, ul. Stary Rynek 25, biuro jest czynne: pn., śr., pt. 8:00-16:00, wt., czw. 8:00-18:00). Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu

Elbląska Orkiestra Kameralna przygotowała również atrakcyjną ofertę dla uczniów i studentów, którzy za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej otrzymają bilet w cenie 20 zł! (więcej na http://www.eok.elblag.eu/pl/strona/promocje)

Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.

Fotorelacja z koncertu w Katowicach: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3751999,marcin-wyrostek-i-jego-walentynkowy-koncert-w-spodku-zdjecia-wideo,id,t.html