Elbląscy kameraliści podbili Gdańsk

Elbląska Orkiestra Kameralna wraz z zespołem Kroke i Anną Marią Jopek wystąpiła w środę w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance podbijając serca gdańskiej publiczności. Koncert elbląskich kameralistów wywołał gromki aplauz, a owacjom na stojąco nie było końca.

Nasza orkiestra dzień po elbląskim koncercie, z tym samym repertuarem i w tym samym, doborowym towarzystwie zespołu Kroke oraz Anny Marii Jopek, zaprezentowała się przed wymagającą trójmiejską publicznością, przyjęta została bardzo gorąco. Muzycy zagrali z pasją i zaangażowaniem, które zostało docenione przez licznie zgromadzonych melomanów. Ponad 700 osób zebranych na sali nie mogło rozstać się z artystami i zakończyć tej wyjątkowej uczty muzycznej. Niekończącymi się brawami wywołali trzykrotnie artystów na scenę i z nieukrywanym zachwytem wysłuchali kolejnych bisów.

Występ Elbląskiej Orkiestry Kameralnej udowodnił, że kunszt naszych muzyków jest na najwyższym poziomie i doceniany nie tylko na gruncie lokalnym. Kameraliści dziękują za gorące przyjęcie przez trójmiejską publiczność oraz melomanom z Elbląga, którzy przyjechali do Gdańska, aby po raz drugi wysłuchać tego fascynującego koncertu. Mecenasem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest Siemens Sp. z o.o., sponsorem - Grupa Energa, a sponsorzy wspierający to: EPEC, Meble Wójcik oraz Toyota Knedler.