Harcerze dla najmłodszych mieszkańców Fromborka

plakat
Harcerze elbląskiego hufca od lat spędzają wolny czas we Fromborku, gdzie znajduje się Harcerska Baza Obozowa. Tym razem do wspólnego harcowania zapraszają dzieci z tej miejscowości między 6 a 13 rokiem życia. Już w najbliższą niedzielę 26 października właśnie na terenie Harcerskiej Bazy we Fromborku (ul. Elbląska), uczestnicy kursu przybocznych KUP-c poprowadzą zajęcia dla najmłodszych mieszkańców. Tematyką przewodnią będzie „czas”, w końcu będzie to idealna okazja do wykorzystania dodatkowej godziny podarowanej nam w tym dniu. Na wspólne harcowanie i przeżywanie przygód zapraszamy punktualnie o godz. 9:30. Zarezerwujcie sobie około 2 godzin. Koniecznie zabierzcie ze sobą dobry nastrój i coś do picia.

KUP–c to trzecia edycja warsztatów dla przybocznych elbląskiego hufca, która tradycyjnie odbywa się we Fromborku, tym razem w terminie 24-26 października. Kilkunastu uczestników w wieku 15 – 19 lat, w trakcie Kapitalnego Urlopu Przybocznych (KUP) nie tylko integruje się, wymienia doświadczenia, ale też pogłębia wiedzę z zakresu bycia liderem ZHP.

Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich młodych, chętnych do zabawy i szukających przygód mieszkańców Fromborka już w najbliższą niedzielę do spotkania z harcerzami! Na pewno nie będzie nudno!


hm. Marta Sambor
Hufiec Elbląg ZHP