Kompozycje po raz ósmy

Fot. Ewelina Szadkowska

Fot. Ewelina Szadkowska
Malujesz? Rysujesz? Ten konkurs jest dla ciebie! Centrum Spotkań Europejskich Światowid czeka na zgłoszenia prac do ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kompozycje.

Temat konkursu, skierowanego do młodzieży – uczniów szkół gimnazjalnych, średnich, plastycznych oraz osób dorosłych, jest bardzo szeroki i pozwala na dużą swobodę twórczą. Konkurs będzie rozgrywany w czterech kategoriach: grafika – młodzież, grafika – dorośli, malarstwo – młodzież, malarstwo – dorośli. Na konkurs można przesłać więcej niż jedną pracę.
Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 1 października 2014 na adres:


Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"
Pl. K. Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Dla autorów najlepszych prac przewidziane nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl.
Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 24 października 2014 roku w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”. Pełen regulamin konkursu znajduje się na www.swiatowid.elblag.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z instruktorką plastyki CSE „Światowid” - Ewą Bednarską-Siwilewicz  pod  nr tel. 55 611 20 64 lub dzwoniąc do sekretariatu CSE „Światowid” 55 611 20 50.Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”.  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Edukacja, priorytet Edukacja kulturalna.